Vreckovka do saka

Pokiaľ sa bavíme o oblečení pre ženícha, každý si pomyslí, že je to jednoduché, ale cítiť sa dobre na vlastnej svadbe a nebyť len ten, vedľa nevesty chce viac ako len obliecť si oblek. Súčasnosť ponuka širokú škálu oblekov, topánok a doplnkov, ktoré z každého ženícha spravia rovnocenného partnera hviezdy večera – nevesty. Jedným z klasických doplnkov je aj vreckovka do saka, ktorá je moderným a sofistikovaným doplnkom a ktorá vie zladiť outfit ženícha s farebnou témou a motívom svadby. Nižšie sme našli 7 originálnych vreckoviek na inšpiráciu.

 

KLASICKÁ BIELA
Farba, ktorou nikdy nič nepokazíte je vhodná pre tradičné formálne svadby. Hodí sa k čiernemu obleku a fraku a dodá eleganciu aj šedým, či modrým oblekom.

 

BODKOVANÁ
Klasickú bielu možno nahradiť vreckovkou s jemným vzorom, ktorá automaticky zjemní formálny výraz obleku či fraku. Jemným a pritom štýlovým vzorom sú bodky.

FAREBNÉ
Jarné a letné mesiace volajú po sviežich farbách, ktoré nemusia zostať len pri kvetoch a dekoráciách. Oživte svetlý oblek výraznou žltou ci oranžovou a dodajte vášmu looku nádych leta.

VZORY
Kvetovaná košeľa sama osebe nevyzerá, zle ale čerešničkou na torte takéhoto outfitu sú ďalšie kvetiny na vreckovke v náprsnom vrecku, ktorá ale dotvára celý výraz. Okrem toho výber farieb vytvára spolu s modrým oblekom a kravatou dokonalú harmóniu.

RÔZNE VZORY
Keď sme už pri vzoroch, niekedy je ťažké vybrať si len jeden. A prečo by ste vlastne mali aj pri jednom zostať. Vytvorte základ neutrálnym oblekom a pridajte káro a bodky. Pri vhodne zvolenej kombinácii nemôžete urobiť krok vedľa.

RUSTIC
Čoraz väčšia obľuba v tzv. rustic svadbách zmenila aj pohlaď na tradičné oblečenie ženícha. K takémuto prostrediu sa hodia viac béžové, hnedé či šedé obleky, ktoré priam volajú po vreckovkách v jemných tónoch s kvetovanou potlačou.

INÉ MATERIÁLY
To, že vreckovka do saka nemusí byť len látka dokazuje aj nápad nižšie, kde sa namiesto klasickej vreckovky použilo perie. Výborný nápad na dotvorenie celkového výrazu svadby a výzdoby a dokonalý spôsob zladenia so svadobnou kyticou.