Ružová je nová…biela!

Pokiaľ aspoň trocha sledujete svadobné módne trendy, mohli ste si všimnúť, že mnoho dizajnérov si vybralo práve túto farbu do ich svadobných kolekcií. Nie len obyčajné smrteľníčky, ale aj známe nevesty si vybrali romantické odtiene ružovej namiesto klasickej bielej.

1. GWEN STEFANI
Jednou z prvých priekopníčok tejto farby bola punková princezná Gwen Stefani. Vytvorené Johnom Gallianom špeciálne pre Gwen Stefani tento “kúsok umenia” ako ich nazvala nevesta bol minulý rok vystavený vo Victoria and Albert múzeu. Ombré zakončenie v sýtej ružovej dodalo neveste punk-rockový štýl ktorý je tak typický pre dnes už matku troch chalanov. Tento nádherný a jedinečný kúsok si Gwen obliekla dokonca dva krát, keďže jedna svadba tomuto páru nestačila.

2. KALEY CUOCU
Ružovú si za farbu svojich šiat zvolila aj prvá dáma sit comu Teória veľkého tresku, medzičasom už rozvedená Kaley Cuoco. Na mieru zhotovené, rozprávkovo krásne šaty z dielne Vera Wang si Kaley užila len počas obradu, po ňom sa prezliekla do kratších červených.

3. JESSICA BIEL
V ružovej kráčala k oltáru v mestečku Puglia, v Taliansku k svojmu vyvolenému Justinovi Timberlakeovi aj Jessica Biel, čo bolo pre mnohých prekvapením. Jessica si vybrala pre svoj veľký deň objemnú róbu z dielne Giambattista Valli. Na prehliadkových mólach bola táto kreácia predvedená v červenej farbe, nevesta si ju vybrala však v jemne ružovej. Jednoduchý účes a dlhý závoj krásne doplnili túto voľbu.

4. REESE WITHERSPOON
Keď si Reese brala Jima Totha vyzerala každým kúskom ako pravé južanské americké dievča. Pravé blondína vyzerala v jemnej ružovej naozaj sladko. Pre zaujímavosť stredový panel svadobných šiat bol vyrobený z rovnakej látky ako šaty jej dcéry a družičky Avy.

5. ANNE HATHAWAY
Keď sa išla vydávať Anne Hathaway sám Valentino Garavani sa vrátil z dôchodku, aby jej navrhol tieto romantické, až nadpozemsky vyzerajúce svadobné šaty. Vrchný diel šiat odhaľoval herečke ramená a hlavu jej zdobila čipkovaná ozdoba s dlhým závojom.