Ozdoby do vlasov

Nevesty majú často problém nájsť balans medzi nadčasovou svadobnou vizážou a jedinečnými detailmi, a vlasové doplnky nie sú žiadnou výnimkou. Od klasických závojov až po extravagantné kvety. Základné typy, ktoré sme pre vás vybrali vám pomôžu zorientovať sa a nasmerovať vás na správnu cestu…

watch ZÁVOJ
Zahaľovanie nevesty má pôvod v myšlienke, že je náchylná na zarieknutie a tak ju závoj ochráni pred zlými duchmi. Nábožensky je závoj symbolom pokory pred Bohom. Či si vyberiete túto ozdobu z tých alebo oných dôvodov, nebude krokom vedľa. Nie je náhoda, že závoj je bezkonkurenčne najobľúbenejším doplnkom neviest. Na výber je niekoľko druhov, katedrálny, kaplnkový, krátky atď.

http://evalfor.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://evalfor.com/investigacion/ MAŠĽA
Pre tie odvážnejšie, prípadne pre nevesty ktoré si nevedia, prípadne nechcú vybrať len jednu možnosť sú tu fascinátory nespočetných druhov, farieb atď. My sme úplne unesení z tejto mašle navrhnutej „adele amelia“.

buy Maxalt diet pill KVETY
Čoraz obľúbenejším vlasovým doplnkom sú kvety, či už samostatne alebo ako čelenka dodajú romantickú bodku každej neveste. Ideálne na letné a jarné svadby a pre všetky nevyliečiteľné romantičky. Krásny výber ponúka portál www.sashe.sk a tie šikovnejšie si môžu vytvoriť tento doplnok samé, stačia vám kvety, drôt, páska na kvety a nožnice.

PERLY
Jackie Kennedy mala pravdu keď povedala, že perly sa hodia vždy. Aj tie najmenšie detaily môžu mať ten najväčší vplyv – vezmite si napríklad tieto elegantné čelenky. Pri správnom stylingu zvýraznia vaše prednosti a podčiarknu váš štýl.

GATSBY
Pri tematických svadbách v štýle 20tych rokov – tvz. Gatsby štýl je ozdoba vlasov priam nutnosťou. Dnešná doba ponúka nespočetné množstvo možností, stačí si len vybrať.