Ozdoby do vlasov

Nevesty majú často problém nájsť balans medzi nadčasovou svadobnou vizážou a jedinečnými detailmi, a vlasové doplnky nie sú žiadnou výnimkou. Od klasických závojov až po extravagantné kvety. Základné typy, ktoré sme pre vás vybrali vám pomôžu zorientovať sa a nasmerovať vás na správnu cestu…

ZÁVOJ
Zahaľovanie nevesty má pôvod v myšlienke, že je náchylná na zarieknutie a tak ju závoj ochráni pred zlými duchmi. Nábožensky je závoj symbolom pokory pred Bohom. Či si vyberiete túto ozdobu z tých alebo oných dôvodov, nebude krokom vedľa. Nie je náhoda, že závoj je bezkonkurenčne najobľúbenejším doplnkom neviest. Na výber je niekoľko druhov, katedrálny, kaplnkový, krátky atď.

MAŠĽA
Pre tie odvážnejšie, prípadne pre nevesty ktoré si nevedia, prípadne nechcú vybrať len jednu možnosť sú tu fascinátory nespočetných druhov, farieb atď. My sme úplne unesení z tejto mašle navrhnutej „adele amelia“.

KVETY
Čoraz obľúbenejším vlasovým doplnkom sú kvety, či už samostatne alebo ako čelenka dodajú romantickú bodku každej neveste. Ideálne na letné a jarné svadby a pre všetky nevyliečiteľné romantičky. Krásny výber ponúka portál www.sashe.sk a tie šikovnejšie si môžu vytvoriť tento doplnok samé, stačia vám kvety, drôt, páska na kvety a nožnice.

PERLY
Jackie Kennedy mala pravdu keď povedala, že perly sa hodia vždy. Aj tie najmenšie detaily môžu mať ten najväčší vplyv – vezmite si napríklad tieto elegantné čelenky. Pri správnom stylingu zvýraznia vaše prednosti a podčiarknu váš štýl.

GATSBY
Pri tematických svadbách v štýle 20tych rokov – tvz. Gatsby štýl je ozdoba vlasov priam nutnosťou. Dnešná doba ponúka nespočetné množstvo možností, stačí si len vybrať.